Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE 5-6-LATKÓW2016-02-11  

W naszym przedszkolu każdy z rodziców ma możliwość poobserwowania swego dziecka podczas zajęć. Rodzice 5 i -6 latków mogli to zrobić dnia 11 lutego 2016 roku. Najpierw wychowawczyni grupy powitała Panią Dyrektor- Barbarę Utrata i Rodziców, a następnie rozpoczęły się zajęcia, w czasie których dzieci utrwalały kolory i kształty figur. Wykazały się też umiejętnością rozwiązywania krzyżówki oraz dokonywania analizy sylabowej i głoskowej wyrazów. Podczas zabawy przy muzyce musiały reagować na sygnał wzrokowy i dzielić się na małe grupy zgodnie z cyfrą, którą zobaczyły na kartoniku. W czasie zajęć układały też w całość pocięty obrazek. Na koniec zaśpiewały piosenkę o dziadku oraz powiedziały wiersz pt. ,,Kocham babcię, kocham dziadka” , który to prezentowały na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Większość dzieci wykazała się dużą aktywnością, a pozostali powinni w większym stopniu doskonalić w domu umiejętności nabyte w przedszkolu, zwłaszcza stosować się do zaleceń logopedy i więcej ćwiczyć w domu.
Po zajęciach Pani Dyrektor przedstawiła rodzicom możliwości dalszej edukacji ich dzieci w przyszłym roku szkolnym oraz nakreśliła plan współpracy z rodzicami w drugim semestrze.
                                                                                        
                                                                            Wychowawca grupy-E. Witaredaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4835858      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia