Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO2016-06-24  

Kolejny rok szkolny za nami. 24 czerwca pożegnaliśmy dzieci, które po wakacjach po raz pierwszy przekroczą próg szkolny.
Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Barbara Utrata, która przywitała wszystkich zgromadzonych w sali maluchów- szczególnie naszych absolwentów i ich rodziców. Nasi absolwenci- Julian F., Hania P., Michał S. oraz Dominika W., w swoich wierszach i piosenkach wyrazili, jak im żal opuszczać mury przedszkola. Rozwiązywali również zadania mające na celu sprawdzenie różnych umiejętności. Natomiast młodsze dzieci w montażu słowno- muzycznym, składającym się z wierszy, piosenek i tańców pożegnały starszych kolegów życząc im samych sukcesów i powodzenia w szkole. Każdy absolwent otrzymał od przedszkolaków drobny upominek . Następnie nasi absolwenci i najstarsi przedszkolacy pięknie zatańczyli taniec "Polonez".
Po części artystycznej pani dyrektor z panią Elą wręczyła absolwentom pamiątkowy dyplom ukończenia przedszkola oraz upominki.
W dalszej części rodzice i dzieci złożyli na ręce pań kwiaty i słowa podziękowań za opiekę, wychowanie i przygotowanie ich dzieci do podjęcia nauki w szkole podstawowej.
Pani dyrektor podziękowała również pani Elżbiecie Wita za roczna prace w przedszkolu oraz życzyła dalszych sukcesów zawodowych.
Tego dnia odbyło sie jeszcze uroczyste pożegnanie przez przedszkolaków pani Zosi Tesching- naszej kochanej pani kucharki, która po 42 latach pracy przeszła na zasłużoną emeryturę. 
Dziękujemy rodzicom naszych absolwentów za przygotowanie pysznego poczęstunku.

Życzymy wszystkim udanych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!!!redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4555901      online: 4

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia