Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
 Zgodnie z planem…2010-06-03

3 czerwca Trampkarze z Moch udali się na zaległe spotkanie  ASa  Czempiń.  Optymalny skład, wszyscy obecni. Nie pozostało nam nic innego jak tylko to wykorzystać. Po kilku roszadach na niektórych pozycjach przystąpiliśmy do meczu. Pierwsze minuty należały jednak do gospodarzy, którzy gdyby nie Mateusz Wita wyszliby na prowadzenie. Dogodnej sytuacji nie wykorzystał jednak napastnik ASa, a nasz golkiper wybronił sytuację „sam na sam”. Przypomnę tylko, że AS Czempiń przed meczem z nami zaliczył sześć wygranych z rzędu.

Po tych nerwowych minutach wszystko wracało do normy. Zaczęliśmy uważniej grać w obronie i zdecydowanie grać z przodu. Pierwszego gola zdobyliśmy  w 15 minucie meczu. Prostopadła piłka zagrana ze środka boiska do przodu. Tam ją przechwycił Artur no i wiedział co robić dalej. Nie dał najmniejszych szans bramkarzowi. Na drugiego gola musiałem czekać do 40 minuty meczu. Długo? Warto było – gol jakich mało. Rzut wolny (ODLEGŁOŚĆ OKOŁO  45 METRÓW!!!!!!!) wykonywał Piotrek, na hasło „ładuj”  tak uderzył piłkę, że wpadła bramkarzowi za przysłowiowy „kołnierz”.  0-2 do przerwy.

Po zmianie stron gospodarze nadal nie istnieli na boisku. My natomiast dostaliśmy skrzydeł… Na 0-3 dla nas podwyższył Miron po składnej akcji całego zespołu. Czwarta bramka należała ponownie do Artura, który znów nie dał się dogonić ani przewrócić chwytając się wiatru J.

Gdy wydawało się, że taki rezultat utrzyma się do końca zaskoczył nas wszystkich Wiktor. Próbując strzału źle uderzył piłkę, która wolno toczyła się do bramkarza – i wpadła ku zaskoczeniu wszystkich, a najwięcej golkipera gospodarzy. Mecz zasłużenie wygraliśmy, a wynik 0-5 to tylko najmniejszy wymiar kary jaki mogliśmy wymierzyć dzisiaj rywalom.