Strona główna -> AZYMUT -> Aktualności
         IMIENINY:
 Zgrupowanie kadr wojewódzkich- Podlesice2009-03-28  

        20.03.2009r. o godzinie 13.13 ekipa 5 „Azymuciaków” wyjechała do Podlesic na zgrupowanie kadr wojewódzkich. Na miejsce dojechali o godzinie 21, na późną kolację. Po posiłku poszli na miejsce spoczynku, by odpocząć przed crossem.

    Po śniadaniu o godzinie 10.30 rozpoczęło się bieganie na 2 kilometrowej pętli z przewyższeniem 70 m. Kategoria K16 miała do pokonania 2 pętle, M16 - 3, a M18 - 5 pętli. Najlepiej z zawodników „Azymutu” poradził sobie Damian Rychły i jako jedyny z mocheńskich biegaczy spełnił minimum czasowe. Pozostałym 4 biegaczom nie udało się uzyskać określonego limitu. Zawiedzeni swoimi wynikami po ciężko przepracowanej zimie wyruszyli na popołudniowy trening na mapie - warstwicówce. Bieg ten traktowany był w 100% treningowo.

   W niedzielę przedpołudniowy trening składał się z: 2 „szwajcarek”, trasy klasycznej i warstwicówki. Po bieganiu zawodnicy zjedli obiad i wyruszyli w drogę powrotną.

    Między treningami odbywały się liczne konsultacje na temat zbliżających się Mistrzostw Świata i Europy, jednak najcenniejsze były treningi na mapach o bardzo trudnej rzeźbie terenu. Zawodnicy wrócili z dużym niedosytem, jedynie Damian mógł się czuć z siebie zadowolony.
<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6009379      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia