Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Znów dwie porażki, ale...2013-07-14  
Tym razem nie mamy alibi. Byliśmy gospodarzami, graliśmy na obiekcie, który znamy najlepiej (wolsztyński Orlik przy basenie) i w prawie optymalnym składzie. Mogliśmy więc spokojnie sprawdzić na co nas stać. I zaczęliśmy rewelacyjnie, pokonując w, inaugurującym trzeci Turniej oldbojowego Grand Prix, meczu SOKÓŁ Perkowo 4-1! Chociaż to rywale strzelili  pierwszego gola.
Jeszcze bardziej w bramki obfitował drugi mecz, w którym BRZOZA Solec pokonała OLDOYS Przemęt 5-3. Widać, że równa nawierzchnia i dobra pogoda wywołały sporą ochotę do gry. W drużynach pojawili się nowi zawodnicy, co chyba zadowala organizatorów, którzy zmobilizowali do gry szerszą grupę żwawych panów 35+.
RAMOL w drugim meczu znów ostro postawił się dominującemu w rozgrywkach HELIOSOWI Bucz, ale po raz trzeci pozwolił na strzelenie sobie decydującej bramki w ostatnich sekundach meczu. Tym razem żal był o tyle większy, że padła ona po, naszym zadaniem, faulu na naszym bramkarzu. Niestety, sędzia (świetnie prowadzący cały Turniej) ze swojego miejsca się go nie dopatrzył i znów 3 pkt zainkasowali rywale.
Później wynik 2-1 powtórzył się w kolejnych dwóch meczach, którym piłkarze RAMOLA się tylko przyglądali, zbierając siły do kolejnego meczu z OLDOYS Przemęt. Ech, i znów był to nasz najgorszy występ. Niewygodny, twardo grający rywal znów sprawił, że zamiast szybkiej gry krótkimi podaniami, graliśmy długą piłką. A kiedy wreszcie wyprowadzamy akcję, w której już szykowaliśmy się do wybuchu radości, nie kończymy jej golem lecz tracimy piłkę i... złotego gola po kontrze rywali.
Na szczęście w ostatnim meczu z BRZOZĄ Solec pokazujemy, że naprawdę jest w nas potencjał i wygrywamy 2-0. Był to chyba najlepiej taktycznie rozegrany mecz RAMOLA, w którym groźny rywal uległ zasłużenie i wyrównaliśmy z nim bezpośredni bilans.
Zresztą bilans czterech drużyn niesamowicie się wyrównał i każda z nich ma szanse i... apetyt na miejsce drugie, ale i każda może skończyć na miejscu piątym. Pierwsze już jest praktycznie rozstrzygnięte. Najdojrzalej grający HELIOS stracił tylko punkty z SOKOŁEM Perkowo, remisując 1-1.
Kolejny turniej znów na orliku w Przemęcie, 4 sierpnia. Zapraszam do oficjalnej witryny GRAND PRIX i analizy wyników.

pliki do pobrania:
- WYNIKI Turnieju nr 3
- TABELA po 3 Turniejach
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 1Strona:  1  dodaj komentarz

  pablo2013-07-16 23:38:22

Wygląda na to że Przemęt spina się na mecze z Mochami jakoś wyjątkowo mocno.

 liczba odwiedzin: 6009519      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia