Strona główna -> RYWAL-KLON -> Seniorzy
 Znów pełna pula z wyjazdu...2008-10-12
Z pewnymi obawami jechali nasi piłkarze do Obry na kolejny ligowy, gdyż miejscowy "ZNICZ" u siebie zawsze jest groźny. Dowodem są choćby sukcesy w Pucharze Polski.
Jak więc było? Relacjonuje trener Tomek Skrzypczak:
Od początku staraliśmy się grać na połowie przeciwnika, co nam się udawało i po 10 min prowadziliśmy 1-0 po bramce Krzysztofa Knopa. Później nie ustrzegliśmy się dwóch błedów najpierw Ja źle zagrałem głową, co skwapliwie wykorzystał napastnik gospodarzy i wyszedł sam na sam... Szymon skrócił kąt i świetnie wybronił. Chwilę póżniej po dośrodkowaniu Dominik Wita nie kontrolował lotu piłki i został trafiony w rękę... karny i 1-1. Po minucie ładną akcje stworzyliśmy my i Matys trafił na 2-1.
W 20 min. musieliśmy przemeblować ustawienie Kuper za mnie na stopera, a Przemek Górka do ataku. Mecz się wyrównał, ale to my trafiliśmy po błędzie sędziego pomocniczego (Matys strzelił ze spalonego). Przed przerwą gospodarze musieli grać w 10, gdyż  za uderzenie naszego zawodnika bez piłki czerwoną kartkę otrzymał jeden z zawodników gospodarzy.
Po zmianie stron naszej przewagi liczebnej nie było widać. Twarda walka na jednej i drugiej połowie, lecz to my mieliśmy chyba z pięć "setek" ale nikt nie potrafił tego należycie wykorzystać. Za to padła bramka na 2-3 po kontrze, kiedy to Zbyszek Jąder zamiast huknać z 22 metrów nie trafił czysto w piłkę i gospodarze wyprowadzili szybką, skuteczną akcję.
Ostatnie 7-8 min to niepotrzebna nerwówka, ale na szczęście bez złych konsekwencji.

Skład "RYWALA-KLONU" Hudzik - Skrzypczak 20 min.kont. (Górka20min.) Jąder, Matysik, Wita, - Wawrzyniak, (Adam 90min.) Szwajkowski, Rogozinski, (Knop Miłosz. 75min) Knop Krzysztof. - Knop Mateusz. (Fajfer 65min) Kupczyk.

liczba odwiedzin: 6026850      online: 1