Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
         IMIENINY:
 ZWYCIĘSTWO - DLA TRENERA2009-10-03  

W sobotę 03.10.2009 r. trampkarze rozegrali swój kolejny mecz ligowy z "Orlikiem" Kokorzyn. Przeciwnik, pomimo tego, że niżej notowany stawił nam spory opór. Mecz przez długi czas był chaotyczny i toczył się w środkowej części boiska. Brakowało prowadzącego grę Mirona Domagały i wsparcia w ataku dla Artura Pohla. Ok. 25 minuty, wybitą przez obrońców "Orlika" piłkę z odległości 40 metrów w kierunku bramki przeciwnika uderzył Szymon Karczmarek. Błąd popełnił bramkarz gości i objęliśmy prowadzenie 1-0. Styl gry jednak nadal nie był zadowalający. Do przerwy wynik nie uległ już zmianie.

Po przerwie wierzyliśmy, że gra będzie wyglądała lepiej – były to jednak płonne nadzieje. Tym razem do ataku ruszyli goście i raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Mateusza Wity. Ten jednak był w doskonałej dyspozycji i nadal zachowywał czyste konto. Obronił pięć sytuacji "sam na sam", czym wzbudził podziw nawet trenera gości. Sytuacja na placu gry zmieniła się dopiero po wprowadzenie na boisko Dawida Lewandowskiego, który zaczął stwarzać sytuacje strzeleckie dla innych zawodników ze swojej drużyny. To właśnie po jego podaniu Artur zdobył gola na 2-0, dzięki któremu gra trochę się uspokoiła.

Pod koniec meczu w bramce stanął bramkarz rezerwowy – Łukasz Franek. Również on mógł się wykazać swoimi umiejętnościami, gdyż obrońcy popełniali w tym meczu sporo błędów. Na szczęście bez konsekwencji bramkowych. Pod koniec meczu swoją drugą bramkę zdobył Artur. Ustalając tym samym wynik 3-0.

            Mecz nie był porywającym widowiskiem – dużo chaosu, mało gry piłką i przemyślanych akcji. Bywają jednak takie mecze, w których jedyną pocieszającą rzeczą są zdobyte trzy punkty.

            Relację z tego spotkania, z racji kiepskiej postawy zawodników z pola, można by zatytułować „Mateusz Wita vs "Orlik" Kokorzyn – 3:0”.

 

Następny mecz już za tydzień, a naszym przeciwnikiem będzie "Tęcza" Tuchorza.

 

Dariusz Mindak                           

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6170158      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia